Profil firmy

Stavební firma Tomasy s.r.o. vznikla jako Pavel Tomasy - Provádění staveb, jejich změn a odstraňování v říjnu 2004 jako fyzická osoba. Začátky podnikání probíhaly a následně probíhají v oblasti zastupování firem ve věcech technických, vedení, příprava a rozpočtování staveb a inženýrské činnosti formou mandátní smlouvy pro jednotlivé obchodní partnery, hlavně se zaměřením pro provádění železobetonových monolitických konstrukcí staveb jako jsou základové desky a pasy, dále stropy, stěny, schody, opěrné stěny, jímky a atypické konstrukce, ale taktéž konstrukcemi pozemního stavitelství.

Od listopadu 2008 firma rozšířila svoje působení na stavebním trhu v zabezpečení stavební výroby vlastními kapacitami v oblasti železo-betonových monolitických konstrukcí včetně konstrukcí pozemního stavitelství a souvisejících řemesel, hlavně v rozsahu výstavby rodinných domů.

Od května 2012 se firma trasformovala na společnost s ručením omezeným Tomasy s.r.o.

Firma má momentálně v plném nasazení kapacitně 20 spolupracujících řemeslníků v profesích železář, tesař, betonář, zedník včetně technického zabezpečení.

IČO: 24285731
DIČ: CZ24285731

Menu